Sprink Sistem

Sprink Sistem

Sprink sistem, yangın çıkması durumunda yapının içine yerleştirilmiş olan sistemlerin kendiliğinden harekete geçerek yangını kontrol altına almak ve söndürmek amacıyla kullanılır.

Otomatik olarak söndürülemeyecek büyük yangınlarda ilgili yardım ekipleri gelinceye kadar yangının kontrol altına alınmasında büyük bir önem taşır.

Otomatik yangın söndürme sistemleri 4 ayrı şekilde uygulanır. Hangi sistemin uygulanacağı, uygulanılacak olan yapının dizaynı, teknik özellikleri ve yangından etkilenme sınıfı gibi özellikleri gözetilerek ayırt edilir.

  • Sulu Sprinkler Sistem
  • Kuru Sprinkler Sistem
  • Deluge Sprinkler Sistem
  • Preaction Sprinkler Sistem

Firmamız olarak kurduğumuz bütün otomatik yangın söndürme sistemlerinin garantisini vermekteyiz. Hızlı montaj, kaliteli malzeme ve işçilik ve uygun fiyatlarla verdiğimiz tüm otomatik yangın söndürme sistemleri projelerimiz için referanslarımızdan faydalanabilir ve sizde, güvenliğinizi esas alan çalışma prensibimizle titizlikle uyguladığımız hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Uygun Fiyata Yangın Merdiveni

Trabzon yangın merdiveni ve tüm yangın söndürme sistemleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bize ulaşarak uzman ekibizden alabilirsiniz. http://trabzonyanginmerdiveni.net/iletisim/