Hakkımızda

Trabzon Yangın Merdiveni

Trabzon yangın merdiveni sistemleri firmamız Buluş Dış Ticaret Ltd Şti'nin markalarından biridir ve 20 yıllık tecrübemizle tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz. Özellikle son 5 yıl içerisinde başta Trabzon olmak üzere tüm Karadeniz bölgesinde aktif hale gelmiştir.

Önceliğimiz olan trabzon yangın merdiveni, yangın kapıları, hemen her çeşit çelik ve ferforje imalatımızı kendi atölyemizde ve uygulamalarımızı deneyimli ve konusunda uzman ekibimizle yapmaktayız.

Malzemelerimizi tedarik ettiğimiz firmalar ile uzun yıllardır karşılıklı güven çerçevesi içinde çalışmaktayız.
İskan ve işyeri açma ruhsatı almak isteyen herkese danışmanlık yaparak yol göstermek firmamızın verdiğimiz hizmetlerden sadece biridir.

Firmamız İskan ve ruhsat aşamasında itfaiye'nin yerine getirilmesini zorunlu hale getirdiği şartları yapınızın tüm özellikleri ve risk yapısına göre değerlendirir ve en uygun projeyi sizlere sunar. Bu doğrultuda yapılacak uygulama ile itfaiye raporu almak son derece kolay hale gelir.

Çalışma ruhsatı alma aşamasında ruhsat almak için başvurulan belediye binanın olduğu bölgedeki yetkili itfaiye'ye görüş bildirmesi için bir yazı gönderir. İtfaiyenin görevlendirdiği uzman ekipler gelerek yapınızın uygunluk şartlarını denetler.Devletin zorunlu kıldığı şartlar yerine getirilmemiş ise ruhsat başvurunuz kabul görmez.

2009 yılından itibaren yürürlüğe giren yönetmeliğe göre Yangın Güvenlik Sistemlerinin yapımı ve uygulanmasında belirli bazı standartlara uyması zorunluluğu getirilmiştir.

Yangın mutlaka ki hergün başımıza gelebilecek bir tehlike değildir. Ama bir kere bile bu felakete maruz kalmanız sahip olduğunuz herşeyin elinizden yitip gitmesine sebep olabilir.

Bu sebepten öncelik olarak kendi can güvenliğiniz ve çevrenizde bulunan insanların güvenliği için vakit geçirmeden sahip olabileceğiniz en iyi kalitede ve uygun fiyatda Yangın Güvenlik Sistemleri uygulamasını firmamızdan talep ve temin edebilirsiniz.

Bizler siz müşterilerimizin can ve mal güvenliğini korumak adına kanunların getirdiği bütün kurallara harfiyen uyarak ihtiyacınız olan gereklilikleri yerine getirmek için tercih edebileceğiniz en köklü ve iyi firmalardan biri olduğumuzu iddia ve garanti ederiz.

0216 335 55 61

Uygun Fiyata Yangın Merdiveni

Trabzon yangın merdiveni ve tüm yangın söndürme sistemleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bize ulaşarak uzman ekibizden alabilirsiniz. http://trabzonyanginmerdiveni.net/iletisim/