Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon ve çelik çatı işlerinde firmamız Buluş Dış Ticaret yaklaşık 20 yıllık bir süredir tüm Türkiye genelinde profesyonel olarak ile ilgili ithalat, imalat ve montaj yapmaktadır.

Hizmetlerimiz sadece bununla sınırlı kalmayıp;
Ferforje, dış cephe, bina güçlendirme, sıhhi tesisat, polikarbon, tadilat dekorasyon, yangın merdiveni ve yangın kapıları ile ilgili konularda hizmet veren başlıca firmalardan biriyiz.

Çelik taşıyıcılı yapı tümüyle çelik olabileceği gibi;
Ççelik ağırlıklı beton veya beton çekirdek çelik kolon, kiriş ya da beton ağırlıklı kompozit sistem de olabilir. Çelik taşıyıcı yapı çok hafiftir. Kütlesi aynı kapalı alana sahip betonarme yapıya göre %40-50 daha azdır. Aynı oranda daha az deprem yükü alır.

Çelik konstrüksiyon yapıların kullanım alanı oldukça geniştir. Çelik konstrüksiyon atölyeler, uçak hangarları, fabrika binaları, sanayi yapılar, depolar yada spor tesisleri gibi pek çok yapıda işlevselliği açıdan en önemli tercih sebebidir.

Çelik konstrüksiyon yapılar yalıtımlı ve yalıtımsız olarak da ikiye ayrılmaktadır. Yalıtımlı binaların duvar ve çatılarında kullanılan poliüretan paneller veya taş yünü paneller sayesinde ısı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Yüksek bütçelere mal ettiğiniz yapılarınızın güvenliği ve uzun ömürlü olabilmesi açısından çelik konstrüksiyon tercih edebileceğiniz en uygun seçenek olacaktır.

Firmamızın merkez ofisi ve fabrikamız İstanbul/Ümraniye semtinde bulunmaktadır.  Gerekli şartlar sağlanıp uzlaşmamızın akabinde size verdiğimiz termin süresinde işimizi bitirip olabilecek en mükemmel sonuçla teslim ederiz.

0216 335 55 61

Uygun Fiyata Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon ve tüm yangın söndürme sistemleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bize ulaşarak uzman ekibizden alabilirsiniz. http://trabzonyanginmerdiveni.net/iletisim/